Транспортування лежачих хворих

Наші послуги з транспортування хворих

Ми надаємо велику кількість послуг, пов'язаних з транспортуванням наших клієнтів.
 ● перевезення по місту і в інші області;
 ● транспортування хворих по Україні та зарубіжжю;
 ● транспортування хворого між лікарнями;
 ● перевезення з лікарні додому і назад;
 ● доставка до медичних центрів на обстеження: МРТ, УЗД, КТ та інші процедури;
 ● зустріч пацієнта в аеропорту або на вокзалі;
 ● послуги виїзного медичного обслуговування на масових заходах: корпоративи, кінозйомки, спортивні змагання та концерти.

Чому 97% клієнтів рекомендують нас:


Надійність, акуратність і професіоналізм

Повністю підготовлений персонал

Здійснюємо перевезення 24 години на добу

Комфортні і надійні автомобілі

Наявність обладнання для перевезень

Оптимальні ціни на послуги

Консультація по послугах, розрахунок вартості і замовлення авто для транспортування:
+38(066) 647-81-18
+38(063) 637-81-18


Наш автопарк:


Транспортування хворих Київ

Міцне здоров'я - це безцінний дар, який люди часто схильні недооцінювати... На жаль, ні ми, ні наші близькі не застраховані від травм і хвороб, здатних кардинально змінити звичний уклад. Тому потрібно зробити все, щоб такі зміни не надто відбивалися на якості життя.


Надійність і комфорт при транспортуванні хворих у Києві і регіонах

Важко не погодитися з тим, що транспортування лежачих хворих між містами або навіть з лікарні додому - це дуже відповідальна справа, що вимагає не тільки спеціально обладнаного транспорту, але також медичної техніки і кваліфікованих фахівців. Безпека, швидкість, комфорт і помірна вартість - ось що може запропонувати наша компанія при перевезенні хворих, особливо «лежачих». Саме тому в нашій команді тільки професійні водії, які відповідають за плавність і безпеку кожного переїзду. Також ми забезпечуємо супровід пацієнтів та інвалідів візочників медсестрами і лікарями. Кваліфікований медичний персонал докладе усіх зусиль, щоб транспортування хворих Київ не пошкодило стан здоров'я людини.


Чому вам потрібно звернутися до саме нам?

● Безпека. Це найголовніша умова кожного перевезення. Незалежно від тяжкості стану хворого і тривалості транспортування хворих, гарантована повна безпека для нього і супроводжуючих. І, незважаючи на сумнівну якість вітчизняних доріг, поліпшені характеристики наших автомобілів, якими керують досвідчені водії, забезпечать вам комфорт під час термінового транспортування.
 ● Досвід. Вже багато років ми працюємо в сфері перевезень. За цей час ми багато чому навчилися, продумали всі деталі і знаємо, як уникнути ймовірних труднощів. Ми не стоїмо на місці, вчимося і постійно працюємо над підвищенням якості послуг.
 ● Широкий спектр послуг. Крім безпосереднього транспортування ми допомагаємо спустити або підняти хворого на поверх, перевести або перенести по будівлі лікарні. Також надаємо медтехніку: потрібного виду носилки, каталки та інвалідні крісла.
 ● Своєчасність. Часто трапляється так, що необхідна термінове транспортування лежачих хворих по місту або по Україні. Ми оперативно приймаємо замовлення, разом з вами обговорюємо особливі деталі, складаємо план поїздки, приїжджаємо в найкоротші терміни, без запізнень і затримок.
 ● Жодних територіальних обмежень. Наші послуги поширюються не тільки на Київ і область. Ми можемо перевезти хворого в будь-яке місто України та ближнього зарубіжжя, а після проведених процедур доставити назад.
 ● Ціна. Вартість транспортування хворих починається від 400 гривень і залежить від декількох факторів: відстані, стану здоров'я пацієнта, кількості супроводжуючого медичного персоналу, додаткових послуг і місць для супроводжуючих в машині.

Для отримання докладної інформації, розрахунку вартості перевезення по населеному пункту або між містами і замовлення автомобіля зв'яжіться з диспетчером по телефону.

Ви завжди можете розраховувати на нас!

Консультація по послугах, розрахунок вартості і замовлення авто для транспортування:
+38(066) 647-81-18
+38(063) 637-81-18