Перевезення інвалідів

Перевезення людей з обмеженими можливостями по Києву, Україні та за кордон

Нами можуть бути здійснені:
● транспортування, супровід або зустріч людей з обмеженими можливостями в аеропорту, на автовокзалі або на залізничному вокзалі;
● доставка пацієнтів за місто або на дачу;
● перевезення інвалідів між містами по Україні або в зарубіжжі;
● транспортування хворих з лікарні додому або між лікарнями;
 ● автоперевезення на обстеження: МРТ, КТ, УЗД;
 ● надання різного медичного обладнання під час перевезення;
 ● супутні послуги, пов'язані з транспортуванням хворих.

Чому 97% клієнтів рекомендують нас:


Надійність, акуратність і професіоналізм

Повністю підготовлений персонал

Здійснюємо перевезення 24 години на добу

Комфортні і надійні автомобілі

Наявність обладнання для перевезень

Оптимальні ціни на послуги

Консультація з послуг, розрахунок вартості і замовлення авто для перевезення:
+38(066) 647-81-18
+38(063) 637-81-18


Наш автопарк:


Перевезення інвалідів

У сучасному світі кожна людина є повноправним членом суспільства - кожен заслуговує на повагу і гідного рівня обслуговування, незалежно від стану здоров'я.
Люди з обмеженими можливостями живуть повним життям: беруть активну участь у всіх сферах - від викладацької та наукової діяльності, до великих спортивних досягнень. Це гідно поваги і захоплення. У той же час, не завжди міське середовище пристосоване і комфортне для особливих потреб.

Послуги з перевезення інвалідів

Компанія «Європейський центр медичних транспортувань» рада сприяти в сфері транспортування і перевезення лежачих і інвалідів-візочників, переміщенні наших клієнтів як по Києву і області, так і по всій території України, а також по зарубіжжю. Ми надаємо комфортабельний, спеціально обладнаний транспорт, відповідний для надійного перевезення інвалідів Київ.
До кожного клієнта ми ставимося з турботою і увагою. Нашим пріоритетом є безпека і гарне самопочуття пацієнта, що транспортується. По шляху проходження ми постараємося виконати всі побажання і прохання. Крім того, поруч завжди може знаходитися родич або близька людина.


Чому «ЕЦМТ»?

● Зручний сервіс. Ми працюємо цілодобово і без вихідних, на ваше прохання готові виконати перевезення інваліда в будь-який час і доставити за вказаною адресою.
 ● Комфорт. Наші автомобілі призначені не тільки для коротких, але і для тривалих поїздок. Завдяки хорошій амортизації і якісному обладнанню, дефекти дорожнього покриття не будуть відчутні.
 ● Досвідчений медперсонал. Пацієнтів в дорозі можуть супроводжувати кваліфіковані лікарі і медсестри. Вони стежать за самопочуттям людини і готові надати будь-яку медичну допомогу.
 ● Додаткові послуги. Крім безпосереднього транспортування, компанія «ЄЦМТ» готова допомогти при перенесенні пацієнтів по поверхах на носилках або кріслі каталці, а також супроводити на процедури в поліклініці чи лікарні.
 ● Робота не тільки в столиці. Наші послуги поширюються не тільки на Київ. Ми можемо відвезти вас в будь-які регіони України або навіть в сусідні країни з поверненням додому.
 ● Вартість. Ціна наших послуг починається від 400 гривень, але може змінюватися в залежності від відстані, стану здоров'я пацієнта, кількості супроводжуючого медичного персоналу, додаткових послуг і місць для супроводжуючих в машині.

Перевезення інвалідів Київ

Підвищення мобільності для людей з обмеженими можливостями - це шлях до поліпшення якості життя, можливість розширення кругозору і зав'язування нових знайомств. Це можливість побачити нові місця і випробувати свіжі відчуття. З нами переїзди стануть значно легші.
Для уточнення подробиць, розрахунку ціни і замовлення автомобіля для перевезення інвалідів зв'яжіться з нами за контактними номерами телефонів.

Консультація з послуг, розрахунок вартості і замовлення авто для перевезення:
+38(066) 647-81-18
+38(063) 637-81-18