Перевезення хворих Київ

Перевезення хворих: Київ, Україна та зарубіжжя

● перевезення хворого між лікарнями в межах міста;
 ● транспортування по Україні та за кордон;
 ● автоперевезення в лікарню, або з лікарні;
 ● транспортування в вузькопрофільні кабінети, такі як МРТ, УЗД або КТ, які розташовані на території лікарні;
 ● зустріч хворого в аеропорту і перевезення його до пункту призначення;
 ● супровід медичного персоналу на різних заходах. До них відносяться: корпоративи, різноманітні зйомки (зйомка кіно, серіалів, фільми), міські концерти або ж концерт за містом, спортивні змагання;
 ● послуги з перевезення хворого, включаючи медичний супровід;
 ● надання необхідного медичного обладнання, в разі транспортування хворих.

Чому 97% клієнтів рекомендують нас:


Надійність, акуратність і професіоналізм

Повністю підготовлений персонал

Здійснюємо перевезення 24 години на добу

Комфортні і надійні автомобілі

Наявність обладнання для перевезень

Оптимальні ціни на послуги

Консультація з послуг, розрахунок вартості і замовлення авто для перевезення:
+38(066) 647-81-18
+38(063) 637-81-18


Наш автопарк:


Перевезення хворих Київ

Зараз, не тільки в Україні, проблема перевезення хворих досить педантична і потребує значної трансформації. Вкрай важливо, щоб в цій сфері працювали справжні професіонали, починаючи від медичного персоналу і закінчуючи водієм. Крім освіти, також необхідний досвід, відповідальне ставлення до роботи і бажання допомагати.


Наша компанія надає послуги з перевезення хворих наземним автотранспортом і авіаперевезення. Для нас дуже важливим є питання довіри клієнта. Саме тому ми намагаємося виконувати свою роботу ефективно, безпечно і недорого.


Якщо виникають складнощі, у нас у наявності все необхідне обладнання (якщо це відсутність ліфта, додатковий спуск, необхідність перенести хворого в приміщенні лікарні, відповідний вид носилок або інвалідного крісла), можливо, вартість зміниться, все залежить від умов.


Для нас не існує ніяких перешкод! Співробітники нашої компанії мають величезний досвід, але ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо вдосконалювати свої навички, покращувати свій сервіс, вчитися і йти в ногу з часом, слідуючи сучасним технологіям. Наш пакет послуг різноманітний і надійний.


З нашою компанію, ви віддаєтеся в руки професіоналів. Комфорт, безпека хворого і його супроводжуючих - головні пріоритети для нас. Ми здійснюємо перевезення сидячих і лежачих інвалідів і по Києву і по всій Україні.


Автоперевезення, транспорт

Наш автотранспорт готовий до будь-яких складнощів на дорогах (місто, передмістя). Він оснащений всім необхідним і відмінно справляється із завданням перевезення лежачого хворого.


Перевезення хворих (Київ, Київська область, Україна і зарубіжжя)

Наша компанія здійснює перевезення за кордоном. Ми готові забрати хворого з абсолютно будь-якого міста нашої країни (Харків, Дніпро, Херсон, Чернігів і т.д.), перевезти до пункту призначення і доставити назад.


Ціни перевезення інвалідів і хворих

Сьогодні існує гостра проблема з перевезення хворих з міста в місто, або за кордон. Ми допоможемо розібратися, скільки це буде коштувати і на що розраховувати.


При необхідності, надамо Вам повний комплекс послуг транспортування лежачих хворих (Київ, Україна, зарубіжжя) а також сидячих інвалідів (візочників).


У нас найдешевші перевезення лежачих хворих, ціна яких починається від 400 грн! Вартість перевезення розраховується, з огляду на кілька чинників і буде розглядатися в залежності від умов або необхідності додаткового обладнання. Радимо зателефонувати за вказаними номерами. Наш менеджер зв'яжеться з вами через кілька хвилин і детально пояснить всі деталі.

Консультація з послуг, розрахунок вартості і замовлення авто для перевезення:
+38(066) 647-81-18
+38(063) 637-81-18